“POLİS GÖZBEBEĞİMİZ…”

Hain terör örgütünün, Beşiktaş’taki kalleş saldırısı sonrası şehit düşen polislerin derin acısı yüreklerde hala sürerken, Karacabey Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret eden Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan, tüm Karacabey halkının fedakârca görev ifa eden kahraman polis kardeşlerinin, her zaman yanlarında oldukları mesajını verdi.


Karacabeyliler Kahraman Türk Polisine Minnettar

Dış güçler ve maşalarınca, Türkiye Cumhuriyeti’ni esir almaya yönelik oyun ve terör eylemleri tüm yurt genelinde olduğu gibi Karacabey’de de nefretle kınanmaya devam ediyor.

 Bölücü terör örgütü PKK tarafından İstanbul-Beşiktaş’ta gerçekleştirilen ve 36 polis ile 8  sivil vatandaşın yaşamını yitirdiği hain saldırı sonrası, Karacabeyliler ilçe emniyet müdürlüğünü ziyaret ederek, olaydan duydukları derin üzüntüyü dile getirdi ve her zaman kahraman Türk polisinin yanında olduklarını bildirdi.

 Fedakârca Görev Yapan Emniyet Güçlerinin Daima Yanında Olacağız

 Tüm Karacabeyli vatandaşların olaydan duydukları derin üzüntüyü, polis kardeşleriyle paylaşma ve Karacabeylilerin hislerine tercüman olma adına Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan, İlçe Emniyet Müdürü Arif Günal’ı ziyaret ederek, kahraman Türk milletinin asil bir ferdi ve millet adına fedakârca görev yapan emniyet güçlerinin, her zaman yanlarında olmayı kararlılıkla sürdürecekleri mesajını verdi.b

 Milletimizin Desteğini Her Zaman Hissediyoruz

İlçe Emniyet Müdürü Arif Günal da Türk milletinin her zaman yanlarında olduklarını bildiklerini belirterek, fedakârca ve yılmadan görev yapma azmini bu sevgi ve destekten aldıklarını dile getirdi.

 Dış güçler ve onlar tarafından tezgâhlanan saldırıların da kendilerini asla yıldıramayacağını aktaran Günal, bu oyunu vatandaşlarla birlikte mutlaka boşa çıkaracaklarını ve milletin birliğine kasteden hain elleri bir bir kıracaklarını kaydetti.

 Cumhuriyet Alanında Beşiktaş Saldırısındaki Şehitler İçin Mevlid-i Şerifd

Öte yandan, geçtiğimiz Pazar günü akşamı KaracabeyBelediyesi tarafından Beşiktaş saldırısında şehit düşen polis ve sivil vatandaşlarımız için Cumhuriyet alanında düzenlenen mevlid-i Şerife tüm Karacabeyliler yoğun ilgi gösterdi. Halkımız, edilen dualarla  Türk milletinin en güzel hasletlerinden birinin şehitlik mertebesi olduğunu ve dünya milletlerine önderlik etme yolundan asla dönmeyeceklerini bir kez daha gösterdi.e

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin