ŞAHİN’DEN KTSO’YA ZİYARET…

AK PARTİ BURSA MİLLETVEKİLİ HÜSEYİN ŞAHİN’DEN KTSO’YA ZİYARET…
ŞAHİN: KARACABEY VE MUSTAFAKEMALPAŞI’NIN BİRLİKTE KURACAĞI ÜNİVERSİTEYİ BİZ DE DESTEKLİYORUZ…

 AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Karacabey programı kapsamında Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyarette bulundu.

AK Parti Karacabey İlçe Başkanı Murat Erol ve Yönetim Kurulu Üyelerinin de eşlik ettiği ziyaret programı, Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Naci Güncü ve Yönetim Kurulu Üyeleri ev sahipliğinde gerçekleşti.

KTSO Başkanı Güncü, AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin’e başarı ile yürüttüğü çalışmaları nedeniyle teşekkürlerini sunarken, Karacabey ekonomik hayatı hakkında bilgi aktardı. Başkan Güncü, Karacabey’de planlı alanların Organize Sanayi Bölgesine dönüştürülmesi ve Mustafakemalpaşa TSO ile birlikte yürütülen Üniversite kurma çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Başkan Güncü ayrıca KTSO Eğitim Vakfı KATGEM’in amacı ve kuruluşu için gelinen noktalar hakkında da Milletvekili Hüseyin Şahin’e bilgi verdi.

mv.1AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin de, KTSO Başkanı Güncü’ye misafirperverlikleri için teşekkür ederek başladığı konuşmasında, Hükümet programının açıklanması ile birlikte hızla başlayan çalışmalar hakkında bilgiler verirken, “Karacabey’in müteşebbis insanları bizi de gururlandırıyor, Burada olmaktan, gayretli ve başarılı çalışmalarınızı görmekten mutluluk duyuyoruz, inşallah bu dönemde de ticaretle uğraşanların, sanayicilerimizin yeni teşvik önlemleri ve yasal düzenlemelerle önlerini açacak ticaretin gelişmesi için çalışacağız” dedi.

AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, “Gerek ihtiyaç duyulan OSB’lerin kurulması gerekse Mustafakemalpaşa ile birlikte planlanan Üniversite’nin kurulması noktasında bizler de yanınızda olacağız ve üzerimize düşen görevleri yerine getireceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin