“ŞAKŞUKA” TARIK MENGÜÇ, KARACABEYLİLERLE…

Tarık Mengüç, Sevilen Şarkılarını Karacabeylilere Seslendirecek


Pop müziğin sevilen isimlerinden Tarık Mengüç, 26 Haziran Pazartesi günü akşamı Karacabeyli sevenleriyle buluşacak.


Karacabey Belediyesi tarafından, yazlık tatil beldesi Yeniköy’de düzenlenen “Roman Gecesi” etkinlikleri kapsamında sahne alacak Mengüç’ün konserinin, yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

Karacabey Belediyesi, her yıl Yeniköy’de gerçekleştirdiği etkinliklerle yaz akşamlarını renklendirmeye devam ediyor.

Yaz sezonu öncesi bu etkinliklerine Roman Gecesi ile başlayan Karacabey Belediyesi, etkinlikler kapsamında pop müziğin sevilen sanatçılarından Tarık Mengüç ile ‘yaza merhaba’ diyor.

Karacabey Belediyesi tarafından, yazlık tatil beldesi Yeniköy’de düzenlenecek Roman Gecesi etkinlikleri kapsamında Tarık Mengüç, Karacabeyli sevenleriyle buluşacak. Mengüç’ün konserinin yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

Tüm Halkımızı Bekliyoruz

Konser öncesi yaptığı açıklamada Belediye Başkanı Ali Özkan, “Özellikle Roman vatandaşlarımızdan yoğun bir talep alıyorduk. Biz de onların ricasını kırmadık ve Tarık Mengüç’ü ilçemize getirmeye karar verdik. Tüm halkımızı bu coşkuya ortak olmaya bekliyoruz’’ dedi.

Öte yandan Karacabey Belediyesi tarafından düzenlenecek ‘Roman Gecesi – Tarık Mengüç Konseri’, 26 Haziran Pazartesi günü saat 20.30’da, Yeniköy’de gerçekleştirilecek.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin