SARI OTOBÜSLER BOŞ VE GİZLİ ÇALIŞTIRILIYORMUŞ!

SKANDAL….SKANDAL….SKANDAL


KARACABEY HALKI KANDIRILIYOR MU?

BU İDDİA DOĞRU İSE KARACABEY’DE YER YERİNDEN OYNAMALI,BELEDİYE BAŞKANI ALİ ÖZKAN DA İSTİFA ETMELİDİR!

İddianın sahibi Sezen Görgün, ad veren tanığı Mine Torun Sezgin ve diğer Karacabeyliler…

İddiaya göre; Büyükşehir’in sarı otobüsleri her saat başı karşılıklı olarak Bursa-Karacabey/Karacabey-Bursa seferleri yapıyormuş ama bunu kasıtlı olarak ilan etmediklerinden ve kimseye duyurmadıklarından, otobüslere biniş amaçlı kullanılan Bukart’ların dolumunu da şu anda yolcu taşıyan özel sektör olan Üstündağ’a verdiklerinden otobüsler boş gelip, boş gidiyormuş, “ilgi olmadı” deyip bir süre sonra seferler iptal edilsin diye!

Üstündağ’ın minibüslerinden daha ucuz ve daha rahat kim seyahat etmek istemez ki? Otobüslerin çalıştığından kimse haberdar edilmiyor ki,  talep olsun. İnanılır gibi değil !!!

Bu kötü niyet, bu kandırmacanın doğru olmamasını diliyoruz. Ama eğer doğru ise Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan derhal istifa etmelidir.

20150821_170028   Birkaç gün önce  yazmış Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Recep Altepe ve Karacabey Belediye Başkanı Sayın Ali Özkan’a  sarı otobüslerin niçin çalıştırılmadığını sormuş ama aynen ” İkisi de bu konuda dut yemiş bülbüle döndüler” demiştik. Sayın Altepe ve Özkan’ın artık bu konuda konışma zamanı gelmiştir. Yani mızrak çuvala sığmamıştır!

.OO

YUKARIDAKİ YAZI KOPYA OLDUĞUNDAN BİRAZ SİLİK

 ÇIKMIŞTIR.YAZIYI AŞAĞIYA AYNEN ALIYORUZ.

Sezen Görgün diyor ki;

Hey Karacabeyli!
Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa- Karacabey arası her saat başı otobüs seferleri yapıyor. Ama bu Otobüsler hiçbir yerde ilan edilmedi, yeni bir durak yapılmadı. Ne ilginçtir ki bukart dolumunu da Üstündağ gişelerine vermişler. Otobüslerden hiçbir Karacabeylinin haberi yok. Otobüsler sürekli boş gidip geliyor. Amaç kullanılmadı deyip seferleri iptal etmek. Her saat başı olan ve Üstündağ’dan daha ucuz tarifeli olan bu Otobüsten ne kadar çok Karacabeyliyi haberdar edersek o kadar iyi. Sen ben otobüs kullanmıyor olabiliriz ama bu yeni otobüslerden çevremizi haberdar etmezsek otobüs tekeli devam edecek.

——————

SAYIN BAŞKANLAR ALTEPE VE ÖZKAN,

ARTIK KONUŞMA VAKTİDİR.

KARACABEY HALKI CEVAP BEKLİYOR. SÖZ SİZİN. SİZİ DİNLİYORUZ.

HEM DE ACİLEN !

Lütfen Paylaşın ve Beğenin