“Sinan Çiftçi, 23 yaşında CHP Kurultay Delegesi seçildi”

Karacabeyli genç siyasetçi Sinan Çiftçi, Pazar günü gerçekleştirilen CHP Bursa İl Kongresi’nde “Kurultay Delegesi” seçildi

İl Başkan Adayları İsmet Karaca ve Hüseyin Akkuş’un da listesinde yer alan Sinan Çiftçi, seçimin tek kazananı oldu. Karacabey İlçe Yönetimi ve İl delegelerinin önerisi ile kurultay delegesi seçilen Sinan Çiftçi, 3-4 Şubat’ta Ankara Arena’da yapılacak kurultayda Genel Başkanlık ve Parti Meclisi seçimi için oy kullanacak. 23 yaşında Kurultay Delegesi seçilen Sinan Çiftçi’nin, Bursa’nın ve Türkiye’nin en Genç Delegesi olduğu da gelen bilgiler arasında.

Sinan Çiftçi sosyal medyada yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Bugün gerçekleştirilen CHP Bursa İl Kongresi’nde, henüz 23 yaşında Kurultay Delegesi seçilmenin onurunu yaşıyorum. 

Henüz 23 yaşında şahsımı Kurultay Delegesi olarak görevlendiren, CHP Bursa İl Örgütümüze şükran borçluyum. Her iki adayın da listesinde yer almaktan gurur duydum.

GENÇLİK KAZANACAK

Beni bu göreve öneren Karacabey İlçe Örgütüme ve destek veren İl delegelerimize teşekkür ediyorum. İl Başkanımız Hüseyin Akkuş ve yönetimine de hayırlı olsun diyor, görevlerinde başarılar diliyorum.

GENÇLİK KAZANACAK”

KARACABEY YENİ HABER, CHP BURSA İL BAŞKANI VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ İLE KARACABEYLİ GENÇ SİYASETÇİ SİNAN ÇİFTÇİ BAŞTA OLMAK ÜZERE, TÜM  KURULTAY DELEGELERİNİ KUTLAR VE BAŞARILAR DİLER.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin