Sportif Yatırımlar Ülke Çapında Ses Getirecek

PTT 1. Futbol Ligi takımlarından Göztepe’de oynayan Gökhan Karadeniz’i makamında konuk eden Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan; altyapıya verdikleri desteğin kısa sürede ülke çapında ses getirecek başarılı sonuçlara dönüşeceğini söyledi.

Karacabeyspor altyapısından yetişerek başarılı futbolu ile göz dolduran oyuncuyu makamında konuk eden Başkan Ali Özkan, Gökhan Karadeniz’i ilçemizin değerlerini sembolize eden çini tabak ve Karacabey Belediyespor forması ile ödüllendirdi. Tüm sportif branşlarda altyapının önemine değinen Özkan; “Göreve geldiğimiz günden bu yana tüm hemşerilerimizi spor ve sportif alanlarla bütünleştirmeyi hedefledik ve Belediyesporda lisanslı sporcusu sayısını on kat artışla üç bine çıkardık. Biliyoruz ki altyapı ve amatör branşlara yapılan yatırımlar, ülke çapında başarılar getirecek profesyonel sporcuların bitmez-tükenmez kaynağı olacaktır. Önümüzdeki günlerde almaya başlayacağımız bu altyapı yatırımlarının meyvesini şimdiden görebiliyoruz. Futbolcu Gökhan Kardeşimiz bunun en güzel örneği. Pırıl pırıl genç bir futbolcu ve O ilçemizin gururu olmayı başarılı futbolu ile sürdürüyor. Futbol yaşamında ve bundan sonraki hayatında da başarılarının devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

Gökhan Karadeniz Kimdir?
1990 Yılında Karacabey Gazi mahallesinde doğan Gökhan Karadeniz, Karacabeyspor altyapısında futbola başladıktan sonra sırası ile Gemlikspor, Hatayspor, Nilüferspor, Aydınspor, Altınordu, Trabzonspor, Antalyaspor takımlarında başarılı futbolu ile göz doldurdu. Forvet ve Forvet arkası mevkilerinde oynayan ve güçlü fiziği ile dikkat çeken oyuncu 2014 yılında Türkiye A2 Milli takıma seçilme başarısı gösterdi. Gökhan Karadeniz; PTT 1. Futbol Ligi takımlarından ve şampiyonluğun en güçlü favorilerinden lig ikincisi Göztepe’de başarılı futbolunu sürdürüyor.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin