SU KESİNTİSİ HABERİMİZ 807 KEZ OKUNDU

Karacabey’de dün meydana gelen su kesintisi ve devamında, duyurulan saatte suların verilemediği halde vatandaşın hoparlörle bilgilendirilmemesini eleştiren haberimiz, Karacabey halkının duygularına tercüman oldu ve saat 15.00 itibariyle tam  807 hemşerimiz tarafından okundu. Karacabey için bu tam bir rekordur.


bu


Çok kısa bir zaman önce hizmetine giren  Karacabey YENİ HABER’e, Karacabey halkının gösterdiği ilgi bir hayli yoğun oldu. Çoğu günler sayfamızı okuyanların sayısı binlere ulaştı.

Karacabey’de sadece olanı biteni değil, olması gerekeni  de yazabilen bir haber sitesine gerçekten gereksinim olduğunu kanıtlayan ilginiz devam ettikçe, sizlerin tercümanı olmaya ve diğer gazetelerin yazmadıkları yazmaya devam edeceğiz. Çünkü siz Karacabeyliler, her şeyin en iyisine ve en güzeline lâyıksınız. Bir başka deyişle, kalkınmış, modern bir Karacabey’de yaşıyor olmak sizlerin de hakkı…Bu hayalin gerçekleşmesi yönünde   yazıp –  çizerek de olsa bir nebzecik katkımız olursa kendimizi görevimizi yapmış hissedeceğiz. Sizlerin katkılarıyla çıktığımız bu yolda başarılı olmayı dilerken, verdiğiniz desteğe binlerce kez teşekkür ederiz. İyi ki varsınız!

Saygılarımızla…

Lütfen Paylaşın ve Beğenin