SU KESİNTİSİ KARACABEYLİYİ ÇİLEDEN ÇIKARDI

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin, Karacabey İSKİ Şube Müdürlüğü ve Karacabey Belediyesi, dün duyuru yaparak, Karacabey ilçesinin bütününde bugün  10.00 ile 15.00 saatleri arasında suların kesileceğini duyurmuşlardı. Mobil Başkan Ali Özkan da sosyal paylaşım sitesinde paylaşmış ve vatandaşları bilgilendirmişti.

Bizi arayan çok sayıda takipçimiz suların saat 18.00 olduğu halde hâlâ verilmediğinden şikayet ederek, ” Bu ne ciddiyetsizlik! Koskoca İSKİ ve Karacabey Belediyesi vatandaşla dalga mı geçiyor? 15.00’de suların tekrar akacağını duyurup sözünde durmamak ve hiçbir duyuru da yapmamak nasıl belediyeciliktir? Arıza uzamış olabilir. O halde sizin hoparlörünüz var. “Sayın vatandaşlar arıza şu saate kadar onarılacaktır ve şu saatten itibaren sular tekrar verilecek” der vatandaşı bilgilendirirsiniz. Vatandaşa verdiğiniz değer ve göstermeniz gereken saygı buysa yazıklar olsun” dediler.

Bu satırların kaleme alındığı akşam saat 18.00’de sular verilmemiş ve duyuru da yapılmamıştı. Şimdilik suların çeşmelerden ne zaman akıtılacağı tam bir sır. Biz değil, bunu yetkililer bile bilmiyor olmalılar ki, anons yaparak vatandaşı bilgilendiremiyorlar.

“Aferin” Karacabey Belediyesi ve sana da “Bravo” İSKİ Karacabey Şubesi….


MERAK EDENLERE…

Su, saat 20.30 dolaylarında verilmiştir.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin