Toplum Sağlığı Merkezi’nden Mobil Başkan Özkan’a Ziyaret

Karacabey Toplum Sağlığı Merkezi Müdürü Volkan Çiğdem ve beraberindeki,görevlerine kısa süre önce başlayan çiçeği burnunda doktorlar, Belediye Mobil Başkanı Ali Özkan’ı makamında ziyaret ederek, ilçede sağlık anlamında bugüne dek ciddi atılımlar gerçekleştiren Karacabey Belediyesi’ne katkılarından ötürü teşekkürlerini iletti.

Karacabey Toplum Sağlığı Merkezi Müdürü Volkan Çiğdem ve beraberindeki, görevlerine kısa süre önce başlayan çiçeği burnunda doktorlar, Belediye Başkanı Ali Özkan’ı makamında ziyaret etti.

Önceki gün belediye başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, Toplum Sağlığı Merkezi Müdürü Volkan Çiğdem,kendilerini en güzel şekilde ağırlayan Karacabey Belediyesi’ne teşekkürlerini ileterek; “Belediyemizin ilçede sağlık anlamında bugüne dek çok ciddi katkılarını görmekteyiz. Ben hem ilçe halkı, hem de görevli personel arkadaşlar adına sizlere teşekkür etmek isterim. İlçemizin sağlık anlamında daha da gelişimi adına bizler de elimizden gelen gayreti göstermeye devam edeceğiz” dedi.unnamed-1

Başkan Özkan’dan Doktorlara Başarı Dileği

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mobil Başkan Ali Özkan da doktorlara yeni görevlerinde başarılar dileyerek, toplum sağlığının korunması ve geliştirilmesi noktasında doktorların çok önemli bir misyon üstlendiklerine vurgu yaptı.

Ziyaretin sonunda Mobil Başkan Özkan, misafirleriyle toplu hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin