TORUN: HİZMETLER AK KADROLARDAN GELECEK

“HALKIMIZ HİZMETLERİN AK KADROLARDAN GELECEĞİNE İNANIYOR”

AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz ve yönetimini ziyaret etti. Burada konuşan Torun, “1 Kasım Seçimleri’nde halkımız hizmetlerin ancak ak kadrolarca verileceğine inanarak desteğini partimizden yana kullandı. Bize düşen ülkemiz ve şehrimiz için taahhütlerimizin takipçisi olmaktır” dedi.

AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz ve yönetimini ziyaret eden İl Başkanı Torun, 1 Kasım seçim sonuçlarının milletin verdiği önemli kararlardan biri olduğunu söyledi. Torun, Şu anda ülkemizin çevresinde yaşanan olayları gördüğümüzde tek başına iktidarın ne kadar önemli olduğu rahatlıkla görülebiliyor. Şükürler olsun ki milletimiz 1 Kasım’da basiretli bir karar vererek ne kadar feraset sahibi olduğunu bir kez daha gösterdi ve partimize olan teveccühünü de ortaya koydu” dedi.

HALKIMIZ BU KADROLARA GÜVENİYOR

Saha araştırmaları sonuçlarına bakıldığında 1 Kasım Seçimleri’nde halkın büyük çoğunluğunun AK Parti’ye hizmetlerine olan inancından dolayı oy verdiğinin ortaya çıktığını belirten Torun,

“İl başkanlığımıza 1 Kasım Genel Seçimleri ile ilgili olarak gelen bir analize göre bu seçim sonuçlarına baktığımızda insanlarımıza ‘Neden AK Parti’ye oy verdiniz?’ sorusunun karşılığı olarak partimize oy verenlerin yüzde 25’i istikrar ve yüzde 25’i de hizmetleri için demiş.OSMANGAZİ İLÇE ZİYARET (1) Halka hizmetin istikrardan geçtiğini düşünürsek halkımızın büyük bir kısmının hizmetlerimizi takdir ettiği ve hizmetlerin ancak doğru hizmetlerin ancak AK Parti kadroları tarafından verileceğine olan inancı ortaya çıkıyor. Cumhuriyet Halk Partisi’ne baktığımızda ise oy verenlerin yüzde 34’lük kısım ideolojik olarak oy verdiğini söylüyor. Oy verenlerin yüzde 4’ü ise CHP’ye hizmet için oy verdiğini söylüyor. Yani CHP seçmeninin yüzde 96’sı partilerinin hizmet getirebileceğine inanmıyor. Bu araştırma hizmet odaklı çalışmamızın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gösteriyor. Bize bundan sonra düşen taahhütlerimizi hızlı bir şekilde yerine getirmektir. Kısa süreli taahhütlerimizi büyük oranda yerine getirdik. Daha uzun vadeli taahhütlerimizin de takipçisi olarak gerçekleşmeleri için elimizden geleni yapacağız.”

Lütfen Paylaşın ve Beğenin