“Türkiye’ye Güvence Muharrem İnce”

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, seçim çalışmalarına memleketi Yalova’dan start verdi. CHP Karacabey İlçe Başkanı Ayfer Şahin Çiftçi ve partililer de ilk mitinginde İnce’yi yalnız bırakmadı.

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin seçim otobüsünde, Karacabey İlçe Başkanı Ayfer Şahin Çiftçi de yer aldı. İnce ile sohbet eden Çiftçi, seçim kampanyası dönemin Muharrem İnce’nin Karacabey’de de görkemli bir miting yapacağının müjdesini verdi.

Ayfer Şahin Çiftçi, Muharrem İnce’ye Karacabey’de gece gündüz demeden çok çalışıp seçimlerde 1.olacaklarının da sözünü verdi.

CHP İlçe Başkanı Ayfer Şahin Çiftçi;
“Sayın Muharrem İnce, CHP rozetini çıkartıp Türk bayrağı rozetini taktı. Partili Cumhurbaşkanı istemiyoruz. Tüm Türkiye’yi kucaklayacak bir Cumhurbaşkanı Adayımız var. Türkiye’ye Güvence Muharrem İnce sloganı ile yola çıktık. Bizim derdimiz Tayyip Erdoğan değil. Bizim derdimiz memleket. Ama Erdoğan’ı indirirsek dolar iner, euro iner, enflasyon iner, benzin iner, mazot fiyatı, gübre fiyatı iner. Sayın Muharrem İnce, 80 milyonun Cumhurbaşkanı olacak. Türkiye’nin özlediği birlik ve beraberliği, huzuru 24 Haziran’da geri getireceğiz. Parlamenter Sisteme geri döneceğiz. Türkiye’nin bütün sorunlarını ortak akılla çözeceğiz. 24 Haziran’da demokrasi kazanacak.
Her şey iyiyse; niye erken seçime gidiyoruz?
Her şey kötüyse; niye seni seçiyoruz? 

İktidardan bu soruların cevabını bekliyoruz. Ekonomi batmış, Türkiye yangın yerine dönmüş, analarımızın tenceresi kaynamıyor, evlatlarımız işsiz, çiftçi borç batağında, Türkiye savaşın eşiğinde ama bazıları hala utanmadan vatandaştan oy istiyor. Öğrencilerimizin sorularını çalanlardan, devletin bütün kurumlarını FETÖ’ye teslim edenlerden, milliyetçiliği ayaklar altına alanlardan, Atatürk ve Cumhuriyet ile hesaplaşanlardan 24 Haziran’da kurtulacağız. Umutlarınızı yeşertin, güzel günler göreceğiz güneşli günler. Aydınlık günler yakında. Muharrem İnce ile Türkiye kazanacak.”

 

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin