TÜRKMENLERE YARDIM KAMPANYASI…

ÇORBADA SİZİN DE TUZUNUZ OLSUN İSTEMEZ MİSİNİZ?

Adalet ve Kalkınma Partisi Karacabey İlçe Örgütü ile Karacabey Belediyesi ve Dayı Karacabey Yardımlaşma – Dayanışma Derneği’nin  başlattığı Bayırbucak Türkmenleri’ne yardım kampanyası olanca hızıyla devam ediyor. Bağışlanan gıda ve giysi  vb. malzemeler görevliler tarafından ilçe merkezinin Cumhuriyet Alanı’na konuşlandırılan yardım çadırında  toplanıyor.

Bayırbucak Türkmenlerinin her zaman yanlarında olduklarını söyleyen Adalet ve Kalkınma Partisi Karacabey İlçe Başkanı Murat Erol daha sonra şöyle konuştu;catsWWW ”Bu gün için yardıma muhtaç  olan Bayırbucak Türkmenleri’ne elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Parti olarak başlattığımız yardım kampanyasına destek olan bütün hayırseverlere yine parti adına teşekkür ediyorum. İnşallah Allah da yardımlarını  kabul eder.”

Öte yandan, Balıkesirliler Derneği’nin de (BALDER) Adalet ve Kalkınma Partisi öncülüğünde, Karacabey Belediyesi ve Dayı Karacabey Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin başlattığı yardım kampanyasına destek verdiği öğrenildi.

20160203_121706

Lütfen Paylaşın ve Beğenin