ÜCRETSİZ İNTERNET KARACABEYLİLERİN DE HAKKI

KARACABEY BELEDİYESİ VATANDAŞINA ÇOK CİMRİ !


“Örnek alan değil, örnek alınan belediye” olarak tanımlanan Karacabey Belediyesi, çok yerde uygulanan “Ücretsiz İnternet” hizmetini  örnek almalı…


Karacabey Belediyesi’ni, balı bitmesin diye kavanozun dışından yalayan  bir “CİMRİ’ye” ya da Moliere’in “Cimri”sine benzetmek hiç de yanlış olmayacaktır!

Belediyemizce “Kuruş borcumuz yok ! Kasamızda para çok! Hastane karşısındaki 5 işyerinden yılda bilmem kaç bin lira kira geliri alıyoruz” diye övünülüyor ama çok istendiği halde Karacabeyli gençlere ücretsiz internet bile getirilmiyor!

NOT:DEĞERLİ OKURLARIMIZDAN KARACABEY’DE, ÖZELLİKLE CUMHURİYET ALANI VE SALI GÜNLERİ KURULAN PAZAR YERİNDE, ÜCRETSİZ İNTERNET OLMASINI VE BU KONUYU MOBİL BAŞKAN ÖZKAN’A İLETMEMİZİ İSTEYEN MESAJLAR ALIYORUZ.OYSA KARACABEY YENİ HABER OLARAK BİZ, BUGÜNE KADAR DEFALARCA KONUYU HABER YAPARAK  KARACABEY BELEDİYESİ’NDEN ÜCRETSİZ İNTERNET KURULMASINI İSTEDİK.BU YAZILARIMIZ DAHA ÖNCEKİ YAZILARIMIZIN BİR TEKRARIDIR…ZİRA SORUN ÇÖZÜLMEMİŞTİR.

KÜTAHYA’YA GİDEN BİR OKURUMUZ DA KÜTAHYA BELEDİYESİ’NİN ÜCRETSİZ İNTERNET DUYURUSU AFİŞİNİN FOTOĞRAFINI ÇEKEREK BİZE GÖNDERMİŞ..BAŞKAN ÖZKAN GÖRSÜN DE ÖRNEK ALSIN DİYE….


ECZANE AÇANLAR “ÜCRETSİZ İNTERNET”DE AÇMALI

ECZANE AÇANLAR “ÜCRETSİZ İNTERNET”DE AÇMALI

KARACABEY BELEDİYESİ ÖRNEK ALINMA  MASALLARINI BIRAKSIN DA KENDİSİ ÖRNEK ALSIN ! KARACABEYLİ GENÇLER DE ÜCRETSİZ İNTERNET İSTİYOR!


DARISI BAŞIMIZA


Bursa’da ücretsiz internete ilgi büyük

Bursa’da Osmangazi Belediyesi’nin tarihi çarşı ve hanlar bölgesinde ücretsiz erişimini sağlayan ‘kablosuz internet’ hizmeti büyük ilgi görüyor.

2013 yılında hayata geçirilen ücretsiz internet hizmeti vatandaşlar tarafından büyük ilgi görürken, 3 yılda 100 binden fazla kişi wifi hizmetinden faydalandı.

İnternete ulaşmayı kolay hale getirmek için Osmangazi Belediyesi 2013 yılında çarşıda interneti ücretsiz hale getirdi.

Açık Çarşı, Kapalı Çarşı, Koza Han ve Nilüfer Köylü Pazarı çevresinde kurulan teknik altyapı sayesinde cep telefonu, tablet ve dizüstü bilgisayarları ile internete ücretsiz erişim imkanı sağlayan hizmetten 3 yılda 100 binden fazla kişi faydalandı.

 

453154Başkanın, söz verip de yapmadıklarını başka bir yazıda gündeme alacağımızı belirtirken, bu konuda şimdilik başka sözümüz yok!

Lütfen Paylaşın ve Beğenin