VALİ KÜÇÜK:BİZİ ÖLDÜRMEYEN ŞEY GÜÇLENDİRİR

Bursa Valisi İzzettin Küçük Bursa Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.


Borsa Başkanı Özer Matlı ve Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyelerince karşılanan Vali İzzettin Küçük yaptığı konuşmada; ” 2016 Ülkemiz için Milletimiz için başka milletlerin belki 100 yılda yaşayabileceği tüm sıkıntıların bir yıl içerisinde peş peşe yaşadığı bir yıl oldu. Ama tüm bu olumsuzluklara rağmen hamdolsun milletimiz diz çökmedi. Duruma Bursa açısından baktığımızda ise ekonomik değerlerimiz yine yurt ortalamasının üzerinde. Bursa’mız bir çok alanda  farklı sektörlerde öncü olmayı birinci olmayı sürdürüyor. Bu taktire şayan başarıda Bursa Ticaret Borsası’nın payı büyük. Başkanımız 2016 verilerini aktardı ve 2017 projelerini özetledi.Ben bu necip millete duydukları güven ve inançlarından dolayı, Başkanımızın özelinde Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu üyelerini ve çalışanlarını tebrik ediyor, başarılarının artarak devam etmesini temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bursa Ticaret Borsası Başkanı Özer Matlı, 2017 yılında gerçekleştirmeyi planladıkları projeler hakkında bilgi verdi.

Başkan Matlı: ” Bizler Bursa Ticaret Borsası olarak bir an olsun Ülkemize ve Milletimize duyduğumuz inancı kaybetmedik. Aslında bizi ayakta tutan şey de o. İnsanlar zenginleştikçe rahata ermek ister ama yüksekler daha sert eser. Kendi içerisinde devamlı büyüme kaydeden Ülkemize karşı bazı odaklar tarafından bir şekilde engel olunmaya çalışıldığı ve bunun biz büyüdükçe devam edeceğinin farkındayız. Bildiğimiz, uzmanı olduğumuz alanlarda Ülkemize yardımcı olabilmek adına çalışıyoruz. Türkiye’nin büyümesi Bursa’mızın büyümesi adına da çalışmalarımıza devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin