YİNE KAZA YİNE KAZA ! ÖLÜ VE YARALILAR VAR…

Kamyon ile otomobilin çarpışması sonucu 6 kişi öldü, 1 kişi yaralandı. Alınan bilgiye göre, Kastamonu’nun Araç ilçesinin Uğurderesi mevkisinde sürücüsü öğrenilemeyen 37 PN 372 plakalı kamyon ile sürücüsü ve plakası öğrenilemeyen otomobil çarpıştı. Kazada, otomobilde bulunan 6 kişi öldü. Kamyon sürücüsü yaralandı.

Aksaray’da otobüs tıra çarptı

Aksaray’da otobüsün tıra arkadan çarpması sonucu ilk belirlemelere göre 1 kişi öldü, 35 kişi yaralandı.

Nevşehir’den Zonguldak’a giden sürücüsünün ismi henüz belirlenemeyen 67 AP 014 plakalı otobüs, Aksaray-Ankara karayolu 25. kilometresinde sürücüsü belirlenemeyen 34 UJ 9039 plakalı branda taşıyan tıra arkadan çarptı.

Kazada, ilk belirlemelere göre, otobüste bulunan Efsagül Terzi (3) hayatını kaybetti, 35 kişi yaralandı.

Yaralılar, Aksaray Devlet Hastanesine kaldırıldı. Kaza nedeniyle kapanan yolu açma çalışmaları sürüyor.

Öte yandan, Kastamonu’nun Araç ilçesinde kamyon ile otomobilin çarpışması sonucu ölenlerin ve yaralanın kimlikleri belirlendi.

Kazada 34 EF 8737 plakalı otomobilde bulunan Mustafa, Aynur Tozan, Ruhiye Korkmaz, Şahin, Gülnur Karabey ve Şevval isminde çocuk olay yerinde öldü. Savcının yaptığı incelemenin ardından cenazeler Araç Devlet Hastanesi morguna götürüldü.

Kazada yaralanan 37 PN 372 plakalı kamyonun sürücüsü İlyas Haydar, ambulansla Kastamonu Doktor Münif İslamoğlu Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Uğurderesi mevkisinde sürücüsü öğrenilemeyen 37 PN 372 plakalı kamyon ile sürücüsünün ismi ve plakası öğrenilemeyen otomobil çarpışmıştı. Kazada, otomobilde bulunan 6 kişi ölmüş, kamyon sürücüsü yaralanmıştı.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin