YÖNETİM ÇOCUKLARDA

’23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ etkinlikleri kapsamında, yönetim makamlarına miniklerin oturma geleneğinin güzel örneklerinden bir tanesi de Karacabey Belediyesi’nde yaşandı.


Başkanlık makamına geçen minik öğrenci Efe Yağız Aras, gerçekleştirilen tüm çalışmalarda, belediye bürokratlarından ‘Çevreye azami duyarlılık’ gösterilmesini istedi


’23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ etkinlikleri kapsamında, yönetim makamlarına miniklerin oturma geleneğinin güzel örneklerinden bir tanesi de Karacabey Belediyesi’nde yaşandı.

Karacabey Belediyesi Başkanlık makamına geçen Şehit Bahadır Tayfur İlkokulu 4/B Sınıfı öğrencisi Efe Yağız Aras; belediye bürokratlarından yürütülen çalışmalar hakkında detaylı bilgi alırken, yürütülen tüm çalışmalarda önceliğin, çevre duyarlılığında olmasını isteyerek, belediye olarak eğitim kurumlarına verilen desteğin kararlılıkla sürdürülmesini istedi.

 “Başkan Aras Çalışmalardan Memnun”

Belediye Başkanı Efe Yağız Aras; yetkililerden şu ana kadar öğretim kurumlarına yönelik çalışmalar hakkında detaylı bilgi aldı.

Okul binalarındaki tadilat işlemleri ve bahçe düzenlemeleri ile birlikte, okullarına belediyenin gösterdiği ilgi ve duyarlılıktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Aras, yetkililerden tüm kent genelinde bisikletler içinayrılmış ve her türlü güvenlik önleminin alındığı sürüş yolları talep etti.

Başkan Aras: ‘Sportif Kent Karacabey’ Hedefine Ulaşacağız

 Özellikler bisiklet ve yüzme sporunun, çocuklara olumlu katkısının altını çizen Başkan Aras, ilçe genelindeki tüm okullara, öğrencilerin bisikletleri ile birlikte gelip gitmesini arzuladığını dile getirdi.

Belediye yüzme havuzunda devam eden tadilat çalışmalarının, bir an önce tamamlanması için de gerekli talimatları yetkililerine aktaran Aras, ‘Sportif kent Karacabey’ hedefine ulaşma adına tüm çalışmaların da kararlılıkla sürdürülmesini istedi.

“Çocuklarımızın Geleceği İçin Çalışmalarımız Kararlılıkla Sürecek”

Öte yandan, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan da 23 Nisan etkinlikleri kapsamında makamında konuk ettiği minik misafirine teşekkürlerini ifade ederken, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın güzel yarınları için tüm çalışmalarının kararlılıkla sürdürüleceği mesajını vererek, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı yürekten kutladı.

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin